Organizator:

Czym jest Strefa Expo?

Podziel się

CAVALIADA EXPO - zobacz co dzieje się na Targach Sprzętu i Akcesoriów Jeździeckich podczas wydarzenia w Sopocie!


CAVALIADA EXPO to obowiązkowy punkt dla każdego kibica CAVALIADY! 

Cztery dni wydarzenia, to nie tylko konkurencje jeździeckie, ale także bogata oferta wystawców o wiele form rozrywki. 

Miejsce, gdzie biznes łączy się z pasją! 

CAVALIADA Sopot

Zaplanuj swój pobyt na targach podczas CAVALIADY w Sopocie - najbardziej wyczekiwanym wydarzeniu jeździeckim w Polsce! 

 

Każdego roku podczas CAVALIADY Sopot pojawia się bogaty program wydarzeń, który obejmuje cały dzień, stąd pewność organizatorów, że nikt nie będzie się nudził! 
Codziennie odbywają się niezwykle widowiskowe konkursy, a także pokazy, które stanowią pozasportową część wydarzenia. 

Wszyscy kibice z chęcią odwiedzają również część Expo, na której znajduje się wiele atrakcji, które z pewnością urozmaicają dzień spędzony na wydarzeniu. 

Tematyka Targów Sprzętu i Akcesoriów Jeździeckich obejmuje wszystko, co jest związane z jeździectwem oraz aktywną formą wypoczynku: odzież, sprzęt jeździecki, wyposażenie stajni, sprzęt i środki do pielęgnacji koni, witaminy, pasze, pamiątki, wydawnictwa i usługi.

CAVALIADA EXPO TO: 

#

TARGI SPRZĘTU I AKCESORIÓW JEŹDZIECKICH

Największe w tej części Europy targi branży jeździeckiej. Dziesiątki tysiecy fanów jeździectwa, znani zawodnicy oraz hodowcy koni zainteresowani ofertą wystawienniczą. Wielu wystawców, w tym producenci sprzętu, odzieży i akcesoriów jeździeckich, pasz, suplementów czy preparatów do pielęgnacji koni.

#

MEET THE STARS

Czyli strefa spotkań ze znanymi nazwiskami w świecie jeździectwa! To idelana szansa, aby porozmawiać i zrobić sobie zdjęcie ze swoim idolem.

#

STREFA DLA DZIECI

Podczas każdej edycji CAVALIADY na małych zwiedzających czeka wiele niespodzianek - atrakcyjne strefy dla dzieci, możliwość obejrzenia największych zawodów jeździeckich w Polsce, spotkania z idolami oraz możliwość zdobycia wiedzy od profesjonalnych wystawców, którzy chętnie dzielą się swoją pasją.

#

HOBBY HORSE

Czyli sportowe zmagania dla dzieci. Wspaniała forma rozrywki dla najmłodszych miłośników jeździectwa. Zorganizowanie zawodów Hobby Horse stanowi urozmaicenie programy CAVALIADY, a możliwość wzięcia w nich udziału czy przybraniu roli kibica zagrzewającego do walki swojego faworyta, z pewnością sprawia wiele radości i budzi ducha rywalizacji.

Masz pytania? 

Masz pytania? 

Kontakt dla wystawców

Magdalena Nowaczyk
Magdalena Nowaczyk