Organizator:

Strefa VIP - VIP Hospitality

Podziel się

Wyjątkowa strefa dla wyjątkowych gości.

Jeździectwo w prestiżowej przestrzeni – zarezerwuj Stolik VIP lub kup bilet na Trybunę VIP!

Zobacz ofertę VIP Hospitality na CAVALIADA Tour 2022/2023 TUTAJ

Strefa VIP Strefa VIP to miejsce komfortowe miejsce, sprzyjające zarówno spotkaniom jak i chwili relaksu przy kawie i cieście. Strefa VIP jest ulubionym miejscem topowych zawodników, biznesmenów, celebrytów i wielu osób związanych z branżą. Do strefy VIP mają wstęp wyłącznie goście z Trybuny VIP oraz Stolika VIP 

Strefa VIP podczas CAVALIADA to dwie atrakcyjne przestrzenie. 

Loża VIP - stoliki 6cio osobowe z idealnym widokiem na arenę główną, najwyższy komfort, bliskość emocji jeździeckich, pełna obsługa cateringowa. Dodatkowo każdy gość Loży VIP może zasiąść na TRYBUNIE VIP oraz odpocząć w specjalnie zaaranżowanej przestrzeni poza areną główną. Rezerwacja stolików wyłącznie u koordynatora. Akompaniament doskonałej obsługi i przepysznych dań sprawia, że  ta prestiżowa przestrzeń z roku na rok cieszy się większym zainteresowaniem. Ilość ekskluzywnych stolików VIP jest limitowana.

Trybuna VIP - Trybuna przeznaczona wyłącznie dla gości VIP, z dostępem do dodatkowej przestrzeni VIP zlokalizowanej poza areną główną. W Strefie VIP dostępna jest obsługa cateringowa oraz komfortowa przestrzeń sprzyjająca rozmowom biznesowym.

Koordynator Strefy VIP

Weronika Wałkiewicz
Weronika Wałkiewicz