Organizator:

Bilety i transmisja

Podziel się

Wszystkie informacje o sprzedaży biletów na CAVALIADA Sopot 2023

CAVALIADA Sopot

02-05.02.2023!

 

Bilety na CAVALIADA Sopot 2023 są dostępne za pośrednictwem bileterii ToBilet.pl oraz ebilet.pl
Ze względu na duże zainteresowanie wydarzeniem, nie gwarantujemy dostępności biletów w kasach podczas trwania wydarzenia. Podane ceny są cenami brutto. Organizator zastrzega możliwość czasowego wstrzymania sprzedaży, zmiany ilości dostępnych biletów oraz ich ceny w trakcie sprzedaży.
Bilet upoważnia do wejścia na teren całego wydarzenia: SPORT, TARGI, POKAZY na cały dzień. Bilet jest wymieniany na opaskę przy wejściu na teren wydarzenia, z opaską na ręce można dowolnie wchodzić i wychodzić.
Kliknij tu by wybrać bilet

Transmisja live jest realizowana za pośrednictwem www.live.cavaliada.pl Zobacz wszystko to, co dzieje się na Arenie Głównej CAVALIADA Sopot + dodatkowe wywiady z zawodnikami, backstage i nagrania ze studia CAVALIADA TV! Dla osób, które zakupią karnet na 4 dni będzie dostępna 7 dniowa usługa VOD, dzięki temu niczego nie przegapicie! 

 Sprawdź aktualny program! CAVALIADA Sopot to wydarzenie sportowe, godziny poszczególnych konkursów zależą od przebiegu rywalizacji oraz ilości zgłoszeń na poszczególny konkurs. Przed przyjazdem zawsze sprawdź czy program nie uległ delikatnym modyfikacjom. Wejście główne otwieramy zawsze około 15 minut przed rozpoczęciem pierwszego konkursu. Kliknij tutaj by sprawdzić aktualny program.

 

Tak wyglądała CAVALIADA Sopot w 2022 roku! Koniecznie zobacz to video!

CAVALIADA to międzynarodowe zawody jeździeckie, w ramach których rywalizują ze sobą zawodnicy czterech konkurencji jeździeckich: skoków przez przeszkody, powożenia, WKKW i ujeżdżenia. Głównym celem CAVALIADY jest popularyzacja jeździectwa w Polsce przede wszystkim jako dyscypliny sportowej, ale również jako formy rekreacji i aktywnego spędzania czasu wolnego.

CAVALIADA Tour to największy cykl halowych zawodów międzynarodowych autoryzowany przez Międzynarodową Federację Jeździecką (FEI). Tour odbywa się w czterech miastach: w Poznaniu, w Lublinie, w Krakowie oraz w Warszawie.

Poznaj wszystkie 3 wymiary CAVALIADY

SPORT- CAVALIADA to emocjonujące zawody jeździeckie rozgrywane na najwyższym poziomie. W ramach CAVALIADA Tour zawodnicy skoków przez przeszkody mają szansę powalczyć o cenne punkty do światowego rankingu! Dodatkowo Poznań, Kraków i Warszawa to zawody zaliczane do Pucharu Świata Ligi Europy Centralnej, z wielkim finałem, który odbywa się właśnie w Krakowie. Wysoki poziom rywalizacji utrzymuje się również w konkurencji Powożenia i WKKW. W trakcie CAVALIADA zawodnicy walczą o cenne punkty do Halowego Pucharu Polski, którego finały odbywają się w Krakowie.

SHOW- Nieodłącznym elementem każdej CAVALIADY jest szereg pokazów i atrakcji dla publiczności. Od prezentacji koni arabskich, przez finałowe rozgrywki zaprzęgów huculskich o Kryształową Kulę po Ogólnopolski Czempionat Koni Ras Szlachetnych w Skokach Luzem. W latach poprzednich kibice mogli podziwiać występy La Pattat Dutka & Franczak Horse Show - piękno i precyzja najtrudniejszych elementów ujeżdżeniowych w magicznej aranżacji muzyki filmowej oraz energetyczne i szalone ewolucje na koniach w pełnym galopie w rockowym klimacie.

TARGI- CAVALIADA Expo to Targi Sprzętu i Akcesoriów Jeździeckich. Tematyka targów obejmuje wszystko, co jest związane z jeździectwem oraz z aktywną formą wypoczynku: odzież i sprzęt jeździecki, wyposażenie stajni, sprzęt i środki do pielęgnacji koni, witaminy, pasze, pamiątki, wydawnictwa branżowe i usługi.

 

Kontakt dla publiczności

Rafał Kaczmarek
Rafał Kaczmarek