Organizator:

Bilety i transmisja

Podziel się

Największe wydarzenie jeździeckie w Sopocie tuż za rogiem! Nie czekaj - kup bilet i dołącz do Wielkiego Święta Jeździectwa! Pamiętaj, że im bliżej wydarzenia, tym bardziej rosną ceny!

CAVALIADA Sopot

1-4.02.2024!

 

Wielkie Święto Jeździectwa kolejny raz w ERGO ARENIE w Sopocie! Kliknij tu by kupić bilet

Wszystkich miłośników koni i jeździectwa zapraszamy na CSI2* CAVALIADA Sopot! To już III edycja CAVALIADY w największej hali widowiskowo sportowej w północnej części Polski. CAVALIADA to jedyne wydarzenie jeździeckie w Polsce, które łączy w sobie aż 4 konkurencje jeździeckie. W jednym miejscu rywalizują zawodnicy konkurencji Skoków Przez Przeszkody, Ujeżdżenia, Powożenia i WKKW. CAVALIADA to nie tylko sport! To również największe w Polsce Targi Sprzętu i Akcesoriów Jeździeckich oraz moc atrakcji specjalnych przygotowanych przez konne grupy artystyczne oraz konkursy zabawowe.

Szczegółowy program wydarzeń dostępny jest TUTAJ 

Bilety dostępne na CAVALIADA Sopot 2024 -> kliknij tu by kupić bilet

 

KARNET dla uczniów – to bilet specjalny o obniżonej cenie dla dzieci i młodzieży uczących się w szkole (z ważną legitymacją szkolną). Karnet obowiązuje przez 4 dni wydarzenia, podczas pierwszego dnia bilet wymieniany jest na winylową opaskę, z którą można dowolnie wchodzić i wychodzić przez wszystkie dni.

BILETY jednodniowe – bilet wymieniany na opaskę podczas pierwszego wejścia. Opaska upoważnia do wchodzenia i wychodzenia na teren wydarzenia w dniu obowiązywania opaski. Dzieci do 3 roku życia wstęp bezpłatny, powyżej 3 roku życia wymagany jest pełnopłatny bilet.

BILET VIP – to bilet dla bardziej wymagających fanów CAVALIADY. W ramach Biletu VIP oferujemy recepcję VIP, wstęp do specjalnej Strefy VIP z kateringiem oraz wstęp na trybunę VIP. Każdy gość VIP otrzymuję opaskę na rękę, z którą można dowolnie wchodzić i wychodzić w ciągu dnia.

 

TRANSMISJA NA ŻYWO

Nie możesz kibicować z trybun? Wykup dostęp do transmisji na żywo! 

Zobacz starcie najlepszych zawodników z całej Europy, poczuj sportowe emocje gdziekolwiek jesteś! 

Jeden dzień - 35 zł

Całe wydarzenie - 99 zł 

Wykup TUTAJ

 

 

 

Zależy Ci na spędzeniu czasu w komfortowych warunkach? 

Myślisz o organizacji spotkania biznesowego? 

ZAPRASZAMY DO STREFY VIP

Zobacz ofertę VIP Hospitality CAVALIADA TOUR 2023/2024

W sprawie rezerwacji pakietów VIP Gold zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Kontakt dla publiczności

Rafał Kaczmarek
Rafał Kaczmarek
Karina Czechowicz
Karina Czechowicz
Agata Plewa
Agata Plewa

Koordynatorzy Strefy VIP

Weronika Wałkiewicz
Weronika Wałkiewicz
Kajetan Ostrowski
Kajetan Ostrowski