Organizator:

Pierwszego dnia Skrzyczyński

Podziel się

W Dużej Rundzie pierwszego dnia CAVALIADY w Sopocie najlepszy był Jarosław Skrzyczyński.

Pierwszy konkurs Dużej Rundy tegorocznej CAVALIADY w Sopocie – Speed Masters, o nagrodę Horse&Business Magazine, pod patronatem portalu TylkoSkoki.pl, zebrał na liście startowej 37 par.

Bezbłędny przejazd odnotowało 14. Po zwycięstwo pogalopował dziś Jarosław Skrzyczyński na 9-letnim wałachu Santos Hippica.

 

„Parkur był wymagający, ale nie był też wyjątkowo trudny. Prowokował do skrótów i wiele koni miało tu błędy. [Santos Hippica] to młody koń, który dopiero zaczyna skakać większe przeszkody. Myślę, że to dobry prognostyk na przyszłość. Nie widziałem przejazdów wcześniejszych liderów, kiedy wjechałem na parkur wiedziałem już, że spróbuję pojechać trochę mocniej, żeby być w pierwszej trójce.” – mówił zwycięzca.

 

Miejsce drugie zajął Niemiec – Andreas Brenner na koniu Lenox III, a trzecie Dawid Kubiak na ogierze Estoril Fortuna.


W licznie obsadzonym konkursie Średniej Rundy, o nagrodę Samorządowego Kongresu Finansowego Local Trends, pod patronatem portalu trojmiasto.pl, triumfowała młoda amazonka Zuzanna Niziołek na klaczy Diamanta Baloubet. Kolejne miejsca zajęli reprezentanci Litwy – drugi był Aistis Vitkauskas na Love Is On, a trzeci Andrius Petrovas na koniu Qarath van Paebroek Z.


Konkurs Małej Rundy, o nagrodę Fundacji In_Spire, wygrał Jan Bobik na klaczy Hasala. Miejsce drugie zajął Klaudiusz Jach na Never Lose van Dorperheide, a trzecia była Paulina Pellowska na La Coco 3.

 

W konkursie rundy Amatorów, o nagrodę IdeaExpo, najlepsza była Zofia Lewandowska na Casali. Na miejscu drugim uplasowała się Zuzanna Chodnicka na Alexis BH, a na trzecim Roksana Frączkowska na klaczy Venezia.

 

Wyniki: https://zawodykonne.com/zawody/tarantevents/tour/901 

 

Sponsorem głównym CAVALIADA Tour jest PKO Bank Polski. Organizatorem wydarzenia jest Grupa MTP. Na CAVALIADĘ w Sopocie zaprasza Miasto Gospodarz: Sopot.