Organizator:

Najważniejsze w skokach

Podziel się

Na ranking CAVALIADA Tour składa się osiem konkursów w skokach przez przeszkody z czego dwa odbędą się w Sopocie. Kto jest liderem rankingu?

Ranking CAVALIADA Tour

Na ranking CAVALIADA Tour składa się osiem konkursów w skokach przez przeszkody (po dwa konkursy na każde z zawodów). W ramach tego rankingu zostaną przyznane nagrody w dwóch klasyfikacjach: najlepszy zawodnik CAVALIADA Tour oraz najlepszy zawodnik CAVALIADA Tour do lat 21.

W rankingu CAVALIADY Tour prowadzi Węgier Zoltàn Czèkus – zwycięzca Grand Prix Warszawy. Zawodnik w Poznaniu zdobywał punkty w każdym z konkursów, a w Grand Prix zajął miejsce siódme.

Drugi jest Grek Angelos Touloupis, a trzecie miejsce ex aequo zajmują: Jarosław Skrzyczyński, Wojciech Wojcianiec i Annelies Vorsselmans.

- CAVALIADA to jeden z najlepszych cyklów jeździeckich na jakich kiedykolwiek byłem. Świetna organizacja zarówno dla zawodników, jak i kibiców. Do Sopotu przywiozę dwa najlepsze konie Blue Balou i Lorda Mexxa oraz Jardy'ego na konkursy szybkości. Nie mogę się doczekać – mówi reprezentant Grecji, Angelos Touloupis.

Konkursy zaliczane do rankingu CAVALIADA Tour to piątkowa Duża Runda o godzinie 13:50 i niedzielne Grand Prix o godzinie 14:20.

Ranking CAVALIADA Tour TUTAJ

CAVALIADA Sopot odbędzie się w dniach 20-23.01.2022. Bilety na wydarzenie można kupić na stronie: https://tobilet.pl/cavaliada-sopot-2022.html