Organizator:

Górą Fularczyk, Niziołek najszybsza w LOTTO Speed&Music

Podziel się

W drugim konkursie CAVALIADA Driving Tour triumfował Aleksander Fularczyk, umacniając się na pozycji lidera tego cyklu. Konkurs LOTTO Speed&Music wygrała Zuzanna Niziołek.

W konkursie o nagrodę Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa, pod patronatem marki Defender, wystartowało 5 zespołów. Trasa była dziś wymagająca i nie brakowało tu sportowych emocji. W drugim, decydującym nawrocie żadnemu z powożących nie udało się ustrzec błędów. Po czwartkowym niepowodzeniu dziś na szczyt powrócił zawodnik KSPSK Kwieki – Aleksander Fularczyk z końmi Edje, Ares, Neptun i Nuta. Tym samym może być pewny swojej pozycji lidera tabeli Halowego Pucharu Polski przed wielkim finałem w Krakowie.

 

O zaledwie 0,12 sekundy wolniejszy od niego był dziś Piotr Mazurek z LKS Sokół Kunowo z końmi Blizard, Inwencja, Jaśmin i Intercity, a Top 3 zamknął Krzysztof Szczepaniak ze Stowarzyszenia Ranczo Rubin z końmi Maestoso Mano, Pluto XX-1, Pluto XX-2 i Pluto XX-3.

W widowiskowym i lubianym przez publiczność CAVALIADY konkursie LOTTO Speed&Music, pod patronatem Radia Zet, ku radości kibiców triumfowała startująca jako ostatnia Zuzanna Niziołek - młoda amazonka Sopockiego Klubu Jeździeckiego na klaczy Diamanta Baloubet. Tuż za nią uplasował się Robert Wilczewski na Graeffin Grey T, a trzeci był Michał Mordzelewski na Mistress. 


W pokazowej sztafecie rywalizowały dziś drużyny składające się z zawodników CAVALIADA Future na kucykach oraz dorosłych w samochodzie Defender. Najszybsza była ekipa w składzie: Ignacy Luboński na S-Piorunie, Michalina Jach na Startpower Captain oraz mistrz Litwy – Matas Petraitis. Konkurs rozgrywany był o nagrodę PKO Banku Polskiego.

Jutro finałowy dzień CAVALIADY w Sopocie. Najważniejszym punktem sportowego programu jest PKO Bank Polski Grand Prix pod patronatem Prezydenta Miasta Sopotu. Ten konkurs, zaliczany do światowego rankingu i CAVALIADA Tour, zaplanowany jest na godzinę 12:30.

Tych, którzy nie mogą być z nami na żywo w ERGO Arenie zapraszamy do oglądania relacji na żywo – transmisja dostępna jest na stronie live.cavaliada.pl.

Wyniki: https://zawodykonne.com/zawody/tarantevents/tour/901 

Sponsorem głównym CAVALIADA Tour jest PKO Bank Polski. Organizatorem wydarzenia jest Grupa MTP. Na CAVALIADĘ w Sopocie zaprasza Miasto Gospodarz: Sopot.