Organizator:

Amazonki górą

Podziel się

VI etap TRAF Eventing Tour o nagrodę firmy CORDIA POLSKA wygrała w świetnym stylu Daria Kobiernik na Ideal Girl. Drugie miejsce zajęła Joanna Pawlak, a trzecie Jakub Wiraszka. Speed & Music wygrała reprezentantka Polski – 21-letnia Nadia Romaniecka na Lord Fein

Dzisiejsze zwycięstwo dało Darii Kobiernik awans na drugą pozycję w rankingu TRAF Eventing Tour przed finałem.

- Wczoraj nasz przejazd był bardzo dobry i na miarę naszych możliwości. Dziś widząc rywali stwierdziłam, że jeżeli pojadę równie płynnie jak wczoraj i wszystko wyjdzie, to mamy szansę. Taki jest sport. Ideal Girl to klacz, którą sama wyhodowałam. Co ciekawe, jej matka to jest mój pierwszy koń na którym rozpoczęłam karierę WKKW. Byłam wiele lat w kadrze narodowej juniorów i młodych jeźdźców, jechałam cztery razy mistrzostwa Europy na niej, a z kolei z jej ojcem, jak był młodym ogierem, startowałam w czempionatach skokowych i ujeżdżeniowych. Wyszło świetne połączenie. Iga jest bardzo specyficznym koniem, ale jest moja. Rozumiemy się bez słów. Moją strategią w walce o zwycięstwo jest po prostu dobrze jeździć. Tabela zawsze musi się jakoś ułożyć. Ważne jest to abym pojechała na miarę naszych możliwości, płynnie i równo, a reszta jest w rękach rywali – powiedziała Daria Kobiernik.

Liderem rankingu TRAF Eventing Tour pozostaje Jakub Wiraszka, a na trzeciej pozycji jest Julia Gillmaier.

Wyniki - https://livejumping.com/ap/event/9652/competition/141602

Konkurs Speed & Music o nagrodę Portu Lotniczego Gdańsk im. Lecha Wałęsy, pod patronatem Marszałka Województwa Pomorskiego Mieczysława Struka, w którym wystartowało 28 par, wygrała reprezentantka Polski – 21-letnia Nadia Romaniecka na Lord Fein. Drugie miejsce zajął Angelos Touloupis z Grecji na Del Rey Of The Lowlands Z, a trzecie Jan Bobik na Hasali.

Wyniki - https://livejumping.com/ap/event/9652/competition/141649

Organizatorem CAVALIADA Sopot jest Grupa MTP. Sponsorem głównym PKO Bank Polski, strategicznym sponsorem jest ORLEN i LOTTO, Miastem Gospodarzem Sopot, a partnerami Województwo Pomorskie i Port Lotniczy im. Lecha Wałęsy w Gdańsku.

Ważne linki:

Strona www: https://sopot.cavaliada.pl/pl/

Wyniki: https://livejumping.com/ap/event/9652/competitions

Program: https://sopot.cavaliada.pl/pl/kibice/program/program-wydarzenia-cavaliada-sopot-2024/

Bilety: https://tobilet.pl/cavaliada-sopot-2024.html

Rankingi: https://sopot.cavaliada.pl/pl/zawodnicy/rankingi

Zapraszamy do skorzystania z transmisji online na: https://live.cavaliada.pl/