Organizator:

AKTUALNOŚCI

24-01-23 Skrzyczyński na prowadzeniu

Blisko 250 par z 8 państw weźmie udział w zawodach CSI podczas CAVALIADY w Sopocie, które rozpoczną się już w przyszły czwartek, 2 lutego i potrwają przez cztery dni. Z pozycji lidera rankingu CAVALIADA Tour wystartuje zeszłoroczny zwycięzca Grand Prix - Jarosław Skrzyczyński.

Zobacz więcej

23-01-23 Zacięta sytuacja na półmetku

Jesteśmy w połowie CAVALIADA TOUR, a co za tym idzie czas na podsumowanie minionych wydarzeń. Kto do tej pory okazał się najlepszy? Komu udało się awansować na wyższe pozycje po konkursie w Poznaniu, a kto musi wspiąć się na wyżyny swoich możliwości, by myśleć o końcowym zwycięstwie? Tego dowiecie się...

Zobacz więcej

23-01-23 Cavaliada Sopot 2023 w pigułce!

Co? Gdzie? Kiedy? Zamieszczamy najważniejsze informacje przed CAVALIADA Sopot 2023.

Zobacz więcej

19-01-23 NOWE WYDANIE HORSE & BUSINESS MAGAZINE DOSTĘPNE ONLINE

Zapraszamy do czytania naszego najnowszego wydania Horse & Business Magazine. Dostępna jest zarówno wersja online, jak i wersja papierowa, którą będzie można zdobyć podczas każdej CAVALIADY.

Zobacz więcej

16-01-23 Wielkie święto jeździectwa po raz drugi w Sopocie

Sport, emocje, piękne konie. CAVALIADA, międzynarodowe zawody jeździeckie, na początku lutego ponownie odbędzie się w ERGO ARENIE. W programie niezwykłe pokazy, cztery konkurencje jeździeckie i dobra zabawa. Bilety są dostępne na tobilet.pl.

Zobacz więcej

10-01-23 PROGRAM DLA SZKÓŁ I PRZEDSZKOLI - Święto młodych adeptów jeździectwa!

Serdecznie zapraszamy przedszkola i szkoły na wspaniałą przygodę z CAVALIADĄ w Sopocie! Gwarantujemy, że będzie to niezapomniane przeżycie dla wszystkich małych i tych trochę większych. Już w piątek 3 lutego, grupy zorganizowane będą miały okazję za darmo zobaczyć i uczestniczyć w największym święcie...

Zobacz więcej